Spotrebiče Bora

BORA – užívajte si novú slobodu v kuchyni

 

Spoločnosť BORA Lüftungstechnik GmbH z Raublingu v Hornom Bavorsku zásadne mení vnímanie a architektúru v životnom priestore kuchyne so svojimi účinnými systémami digestora BORA Professional, BORA Classic, BORA X Pure, BORA BORA Pure a BORA Basic. Zakladateľ Willi Bruckbauer je so svojou víziou „konca konvenčného digestora“ absolútnym priekopníkom.

Princíp BORA je aplikovaná fyzika a žiadna mágia: Pary a pachy sú odsávané tam, kde vznikajú: Priamo na varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice a grilu. BORA využíva priečne prúdenie, ktoré je rýchlejšie ako rýchlosť stúpania kuchynských pár – jednoducho a efektívne.

BORA je synonymom pre maximálne požiadavky na kvalitu svojich výrobkov a služieb. Výroba v Nemecku a Rakúsku je zárukou, že tieto požiadavky budú splnené. Používajú sa výlučne kvalitné materiály ako nerezová oceľ a sklo. Produktové rady BORA predávajú na celom svete iba vyškolení špecializovaní predajcovia, aby sme zaručili prvotriedny servis.

Všetky digestory BORA dovoľujú užívať si a vychutnávať nový pocit slobody v kuchyni. Dokonalá kombinácia mimoriadne účinného digestora a výkonnej varnej dosky vábi atraktívnym vzhľadom a absolútne nenarúša výhľad. BORA je dokonalým riešením pre každý priestor. Výber varných dosiek je možný úplne podľa individuálnych preferencií pri varení. Bez ohľadu na to, či Ceran, indukcia, celoplošná indukcia, plyn alebo Tepan.

Úspech spoločnosti a jej výrobkov je zrejmý aj vďaka početným cenám a oceneniam ako „365 Orte im Land der Ideen“, Deutsche Gründerpreis, red dot award, Plus X Award, German Design Award, iF Design Award, Iconic Award, ako aj German Brand Award a Good Design Award Chicago Anthenaeum.

BORA – Vízia a prehľad výhod

 

  • Čerstvý vzduch
  • Pokoj
  • Ľahké čistenie
  • Efektivita
  • Najlepšie materiály
  • Sloboda pri projektovaní
  • Nerušený výhľad
BORA Professional 3.0

BORA Professional 3.0

Revolučne dokonalejší – neprekonateľné riešenie pre Vašu kuchyňu

BORA Classic

BORA Classic

Sloboda bez hraníc – tá najvyššia flexibilita v kuchyni

BORA X Pure

BORA X Pure

Čistá dokonalosť – maximálny štýl pre vašu kuchyňu

BORA Pure

BORA Pure

Kvalita sama – charakteristický prvok vašej kuchyne

BORA Basic

BORA Basic

Varná doska a digestor v jednom – vhodné do každej kuchyne

Nenašli ste to, čo ste hľadali?